Partnerzy

Poniżej przedstawiamy listę naszych aktualnych partnerów:

 

Olos

 

Od ponad 20 lat Olos jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy poszukują naturalnych kosmetyków. Dzień po dniu Laboratoria OLOS studiują naturę i wybierają z niej najbardziej efektywne, czyste i prawdziwe elementy jako składniki aktywne kosmetyków. OLOS jest specjalnie dedykowaną marką dla Twojej skóry, która zmienia się w czasie, tak aby zawsze zagwarantować Ci najlepszą opiekę. OLOS jest dedykowany dla piękna Twojej twarzy i Twojego ciała.

OLOS działa również na poprawę Twojego sampoczucia. Został stworzony w celu przywrócenia spokoju oraz zrelaksowania Twojego umysłu, co także wpływa na harmonię w Twoim życiu. OLOS stapia się z naturą i wychodzi poza kosmetykę mieszjąc się z nowoczesnym stylem życia poszukującym natury.

OLOS jest:

  • pozbawiony parabenów i parafiny
  • pozbawiony alkoholu etylowego
  • sensoryczny
  • nie testowany na zwierzętach
  • bezpieczny
  • marką, która dba o Twoją skórę.

 

Dibi

 

Po prawie 12 latach badań i ponad 500 testach laboratoryjnych powstała EKSKLUZYWNA linia kosmetyczna, oferująca unikalny system globalny – DIBI MILANO – Zupełnie nowa metodologia piękna! We wszystkich liniach DIBI MILANO znajdziemy opracowany przez zespół badaczy innowacyjny peptyd chroniący środowisko komórek macierzystych naskórka. Połączony w unikalny nośnik gwarantuje skuteczność działania (stymulacja odnowy i regeneracji tkanek). Technologia sieciowa sprawia, że unikalny kompleks działa na każdym poziomie skóry!

 

Revlon

 

Marka Revlon rozpoczęła swą podróż w krainę piękna w 1932 roku, kiedy Charles Revson jako pierwszy na świecie stworzył rewolucyjny, nieznany dotąd na rynku produkt – w pełni kryjący lakier do paznokci gwarantujący po raz pierwszy w tamtych czasach nasycony kolor manicure. Od tamtej chwili Revlon rozpoczął podbój rynku kosmetycznego i stał się synonimem marki – ikony reprezentowanej przez najbardziej sławne kobiety swoich czasów –Audrey Hepburn, Cindy Crawford, Claudię Schiffer, Jessicę Biel a dzisiaj Emmę Stone i Oliwię Wilde – najgorętsze nazwiska Hollywood.

Go up Facebook ikona